Jakie zabiegi na ciało warto wykonać przed latem?

Nie przegap

W okresie letnim, gdy pogoda sprzyja do zakładania strojów kąpielowych, czy szortów wiele kobiet pragnie czuć się pewnie w swoim ciele i móc cieszyć się pełnią lata. Jakie zabiegi na ciało warto wykonać jeszcze przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego?

Drenaż limfatyczny to zabieg, dzięki któremu będzie można pozbyć się cellulitu

Drenaż limfatyczny jest zaliczany do masaży uciskowych. Ma on na celu pobudzenie układu chłonnego. Jego wykonanie pozwala na zredukowanie obrzęku, który może wynikać z przebytych operacji, czy chorób takich, jak m.in. cukrzyca. Skóra po wykonaniu takiego zabiegu jest w znacznie lepszym stanie. Staje się ona bardziej jędrna, elastyczniejsza, odżywiona oraz wygładzona. Stymulacja limfy gwarantuje doceniany przez klientki gabinetów przyspieszony metabolizm, co przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Wiele kobiet decyduje się na ten skuteczny zabieg przede wszystkim ze względu na możliwość redukcji cellulitu.

Kawitacja ultradźwiękowa – na czym polega i jakie są największe korzyści z jego wykonania?

Kawitacja ultradźwiękowa to nieinwazyjny zabieg. Jest on wykonywany przy wykorzystaniu specjalistycznego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, których częstotliwość wynosi 40 Hz. Ich oddziaływanie na komórki tłuszczowe wywołuje zjawisko kawitacji, która umożliwia pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Takie zabiegi na ciało są doceniane za szereg korzyści.

Wśród nich należy wymienić:

  • nieiwazyjność, co czyni je doskonałą alternatywą do klasycznej liposukcji,
  • brak wywoływania u klienta dolegliwości bólowych, dzięki czemu mogą być one z powodzeniem wykonywane u osób posiadających niezwykle delikatną skórę,
  • możliwość uzyskania efektu wyszczuplenia i redukcji cellulitu.

Amaryllis Clinic – dlaczego warto zdecydować się na zabiegi przed latem właśnie w tym miejscu?

Amaryllis Clinic Laser Beauty to gabinet, w którym warto zdecydować się na wykonanie zabiegów na ciało przed rozpoczęcie okresu letniego. Firma posiada niezwykle rozbudowaną ofertę w zakresie modelowania sylwetki, więc każda klientka będzie w stanie wybrać usługę najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb. Wszystkie zabiegi przeprowadzone w tym miejscu są świadczone przez profesjonalistów, dzięki czemu wyróżniają się one skutecznością i wywołują pożądane efekty.

Aby poznać pełną ofertę i dowiedzieć się, jakie zabiegi przed latem można wykonać tym cenionym przez klientki miejscu, warto odwiedzić stronę http://amaryllisclinic.pl/

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych wpisów