Oto jedne z najskuteczniejszych sposobów na cellulit i nadmiar tkanki!

Nie przegap

Aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, sięgamy po wszystkie dostępne sposoby. Restrykcyjna dieta, wymagające treningi, wyrzeczenia… Ach, czego byśmy nie zrobiły (i nie zrobili – wbrew pozorom, chęć upiększenia ciała wcale nie dotyczy wyłącznie kobiet) by zachwycać piękną sylwetką…

Sekretem tej nierównej walki o boskie ciało jest holistyczne podejście. Poza wymienionymi wyżej metodami jest jeszcze coś, co zdecydowanie nie wymaga od nas dużego poświęcenia, czy zaangażowania, a odpowiedniej wiedzy i świadomości swoich potrzeb. To ujędrniające
i wspomagające walkę z nadwagą zabiegi medycyny estetycznej. Na które z nich warto się zdecydować? Spieszymy z odpowiedzią.

 

Zabiegi ujędrniające i wspomagające walkę z nadwagą – dla kogo?

Ćwiczysz i stosujesz odpowiednią dietę, a mimo to efekt wciąż nie spełnia twoich oczekiwań? Ciąża lub utrata kilku, kilkunastu kilogramów pozostawiły po sobie ślad w postaci obwisłej skóry, której wygląd sprawia, że nie masz ochoty patrzeć na siebie w lustrze? Czujesz dyskomfort idąc na plażę lub w sytuacji intymnej? Marzysz o poprawie jakości życia i chcesz wreszcie zacząć się sobie podobać?

Te zabiegi z pewnością odpowiedzą na twoje potrzeby.

 

Zabieg Laser Shape – jak wygląda i jakie efekty pozwala osiągnąć?

Ujędrnienie, wymodelowanie sylwetki, redukcja cellulitu i nadmiaru skóry – takie efekty gwarantuje zabieg, postrzegany jako jeden z najskuteczniejszych, oferowanych przez Preibisz Skin Doctors. Laser Shape – bo o nim mowa – ze względu na połączenie kilku technologii podczas jednej procedury: światła podczerwonego (IR), fal radiowych (RF) oraz masażu podciśnieniowego, nie ma sobie równych w walce o piękne ciało.

Jego działanie można wytłumaczyć w bardzo prosty sposób – urządzenie emituje energię fal radiowych o mocy 150 watów, która oddziałuje na nasze głębokie warstwy skóry, podnosząc jej temperaturę.  Działanie światła podczerwonego wpływa natomiast na produkcję kolagenu oraz przyspiesza krążenie krwi. Rezultat? Po serii zabiegów widoczne odmłodzenie naszej skóry, przez zredukowanie zmarszczek i cellulitu. Wisząca skóra, która spędzała nam sen z powiek, z czasem znika, a pewność siebie, którą nam zabrała – powraca.

 

Zabieg Hifu Ultraskin II – jak wygląda i jakie efekty pozwala osiągnąć?

Remedium na skórę pozbawioną elastyczności. Zabieg ten szczególnie doceniają osoby, które straciły sporo kilogramów i mamy, które walczą o piękne ciało po porodzie. Mowa o Hifu Ultraskin II – maksymalnie bezpiecznym, najsilniejszym liftingu bez bólu, po wykonaniu którego możecie od razu wrócić do wykonywania codziennych aktywności.

Z czego wynika skuteczność tego zabiegu i co stoi za jego popularnością? Specjaliści z Preibisz Skin Doctors wykonując UltraSkin II HIFU działają na takiej głębokości (mięśniowo-powięziowej), na jakiej działają chirurdzy plastycy, wykonując operacyjny lifting. I choć brzmi to nieprawdopodobnie, dzięki wykorzystaniu technologii ultradźwięków ta metoda ujędrniania pozwala na poprawę kondycji skóry nawet w problematycznych partiach – wewnętrznej stronie ud, brzuchu, ramionach, czy boczkach. Niewątpliwą zaletą są również natychmiastowe efekty – te pierwsze dostrzeżecie już w chwilę po zabiegu, a ostateczny – po 2-3 miesiącach. Jeśli wykonacie od 1-3 zabiegów, możecie zagwarantować sobie, że rezultat UltraSkin II HIFU utrzyma się nawet do 2 lat!

 

Zabieg Accent SpaDeep – jak wygląda i jakie efekty pozwala osiągnąć?

Choć wymieniamy go na końcu, zabieg ten wcale nie jest tylko alternatywą. Last but not least – Accent SpaDeep, czyli agent do zadań specjalnych (modelowania całej sylwetki – w tym miejsc gdzie spalanie tkanki tłuszczowej jest bardzo trudne).

Sprawdza na wszystkich typach i obszarach skóry, poprawia jej jędrność i koloryt, redukuje cellulit, ale także modeluje. Jest bezpieczny i co ważne – nieinwazyjny, a więc nie musicie się go bać. SpaDeep wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych, przenikając nawet do dwóch centymetrów w głąb skóry. Tam stymuluje włókna kolagenowe, zmniejsza objętościowo komórki tłuszczowe, co pozwala uzyskać po prostu piękniejszą skórę.

Pewność siebie odbiera Ci nieestetyczny wygląd ramion, nadmiar skóry na brzuchu, wystające boczki, bryczesy albo wewnętrzna strona ud? Już wiesz, co powinnaś zrobić!

Najnowsze artykuły

Więcej podobnych wpisów